http://www.sklodowska.szkola.tczew.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slajdy.budynek_szkicgk-is-32.jpglink
«
»

Programowanie to wspólne działanie - Godzina Kodowania 2018

W tym roku ponownie nasza szkoła uczestniczyła w międzynarodowym wydarzeniu edukacyjnym HOUR of CODE organizowanym w ramach Computer Science Education Week. Od 4 do 6 grudnia uczniowie I LO w Tczewie programowali Ozoboty.

MAPA GODZINY KODOWANIA


źródło: https://hourofcode.com/pl#join [dostęp z dn. 06.12.2018]

Czytaj więcej...

Programowanie to wspólne działanie - Godzina Kodowania 2017

W dniach 4-10 grudnia 2017 roku uczniowie naszej szkoły brali udział w międzynarodowym wydarzeniu edukacyjnym HOUR of CODE organizowanym w ramach Computer Science Education Week. Godzina Kodowania jest globalną akcją, w której uczestniczą dziesiątki milionów uczniów z ponad 180 krajów. W tym roku uczniowie I LO w Tczewie programowali Ozoboty.

ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ

 

 

"Programowanie to wspólne działanie" w roku szkolnym 2016/2017

Czytaj więcej...

Programowanie to wspólne działanie - Godzina Kodowania w I LO w Tczewie

W dniach 2-8 grudnia br. 119 uczniów z klas 1a, 1c, 1d, 1e, 2a, 2d, 2e, 3d brało udział w międzynarodowym wydarzeniu edukacyjnym HOUR of CODE organizowanym w ramach Computer Science Education Week.

Godzina Kodowania jest globalną akcją, w której udział biorą dziesiątki milionów uczniów z ponad 180 krajów. To możliwość zasmakowania prawdziwej informatyki w czasie 60 minut. Polega ona na udziale uczniów w specjalnie przygotowanych godzinnych kursach on-line nauki programowania. Uczniowie I LO w Tczewie uczestniczyli w lekcjach przygotowanych przez code.org i Khan Academy.

Czytaj więcej...

Innowacja pedagogiczna "Programowanie to wspólne działanie"

Od 1 września 2016 roku do 31 sierpnia 2019 roku w I LO w Tczewie dwie grupy uczniów będą realizowały podczas lekcji informatyki innowację pedagogiczną "Programowanie to wspólne działanie". Innowacja zostanie wprowadzona w związku z udziałem naszej szkoły w "Pilotażowym wdrożeniu programowania w edukacji formalnej w oparciu o innowacje pedagogiczne w szkołach" prowadzonym przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.

Czytaj więcej...

Jesteś tutaj: Strona główna > Programowanie to wspólne działanie