Osiągnięcia sportowe 2016/2017

Julia Sabiecka z klasy IId od dziewięciu lat trenuje karate olimpijskie, cztery lata należy do Kadry Narodowej. Jest sześciokrotną medalistką Mistrzostw Polski. Do swoich największych osiągnięć może zaliczyć III miejsce w Pucharze Świata Karate WKF (Umag, Chorwacja 2016) oraz I miejsce drużynowo w Mistrzostwach Europy w Karate SHOTOKAN (Chalkida, Grecja 2016).

 

 

W roku szkolnym 2016/2017 udział w zawodach sportowych organizowanych przez Powiatowy Ośrodek Sportu w Tczewie zaowocował zdobyciem po raz ósmy I miejsca w sportowym współzawodnictwie szkół ponadgimnazjalnych w powiecie tczewskim.

NAZWA OSIĄGNIĘCIE ZASIĘG
XVII Finał Wojewódzki
w badmintonie drużynowym chłopców
II miejsce wojewódzki
XVII Finał Wojewódzki
w piłce ręcznej chłopców
V miejsce wojewódzki
XVII Finał Wojewódzki
w szachach drużynowych
VI miejsce wojewódzki
XVII Półfinał Wojewódzki
w badmintonie drużynowym chłopców
I miejsce wojewódzki
XVII Półfinał Wojewódzki
w piłce ręcznej chłopców
I miejsce wojewódzki
XVII Półfinał Wojewódzki
w piłce ręcznej dziewcząt
I miejsce wojewódzki
XVII Półfinał Wojewódzki
w szachach drużynowych
I miejsce wojewódzki
XVII Półfinał Wojewódzki
w futsalu chłopców
IV miejsce wojewódzki
XVII Powiatowa Licealiada
Młodzieży Szkolnej
w badmintonie drużynowym chłopców
I miejsce powiatowy
XVII Powiatowa Licealiada
Młodzieży Szkolnej
w badmintonie drużynowym dziewcząt
III miejsce powiatowy
XVII Powiatowa Licealiada
Młodzieży Szkolnej
w szachach drużynowych
I miejsce powiatowy
XVII Powiatowa Licealiada
Młodzieży Szkolnej
w futsalu chłopców
I miejsce powiatowy
XVII Powiatowa Licealiada
Młodzieży Szkolnej
w futsalu dziewcząt
III miejsce powiatowy
XVII Powiatowa Licealiada
Młodzieży Szkolnej w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt
I miejsce powiatowy
 XVII Powiatowa Licealiada
Młodzieży Szkolnej w sztafetowych biegach przełajowych chłopców
IV miejsce
 powiatowy
XVII Powiatowa Licealiada
Młodzieży Szkolnej
w piłce ręcznej chłopców
I miejsce
powiatowy
XVII Powiatowa Licealiada
Młodzieży Szkolnej
w piłce ręcznej dziewcząt
I miejsce powiatowy
XVII Powiatowa Licealiada
Młodzieży Szkolnej

w piłce siatkowej dziewcząt
 II miejsce
powiatowy
 XVII Powiatowa Licealiada
Młodzieży Szkolnej
w piłce siatkowej chłopców
 III miejsce
powiatowy
XVII Powiatowa Licealiada
Młodzieży Szkolnej
w koszykówce chłopców
II miejsce powiatowy
XVII Powiatowa Licealiada
Młodzieży Szkolnej
w koszykówce dziewcząt
III miejsce
powiatowy
XVII Powiatowa Licealiada
Młodzieży Szkolnej
w drużynowych i indywidualnych
biegach przełajowych dziewcząt
 I miejsce
powiatowy
XVII Powiatowa Licealiada
Młodzieży Szkolnej
w drużynowych i indywidualnych
biegach przełajowych chłopców
II miejsce
powiatowy
XVII Powiatowa Licealiada
Młodzieży Szkolnej
w siatkówce plażowej dziewcząt
II miejsce powiatowy
XVII Powiatowa Licealiada
Młodzieży Szkolnej
w siatkówce plażowej chłopców
II miejsce powiatowy
XVII Powiatowa Licealiada
Młodzieży Szkolnej
w tenisie stołowym chłopców
II miejsce powiatowy
XVII Powiatowa Licealiada
Młodzieży Szkolnej
w tenisie stołowym dziewcząt
III miejsce powiatowy
IX Powiatowy Turniej Tańca
o Puchar Dyrektora ZSE w Tczewie
kategoria taniec nowoczesny
I miejsce
kategoria taniec towarzyski
I miejsce
 powiatowy
Jesteś tutaj: Strona główna > Osiągnięcia sportowe