http://www.sklodowska.szkola.tczew.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slajdy.budynek_szkicgk-is-32.jpglink
«
»

OLIMPIADY I KONKURSY 2014/2015

NAZWA UCZEŃ OSIĄGNIĘCIE ZASIĘG
XLV Olimpiada Literatury
i Języka Polskiego
 Alicja Topolska  finalistka ogólnopolski
XIX Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej  Michał Demski
finalista
ogólnopolski
 Międzynarodowy Konkurs
Kangur Matematyczny
Tomasz Krupa
wyróżnienie
międzynarodowy
XI Pomorski Konkurs Matematyczny Paweł Kriger wyróżnienie wojewódzki
XLI Ogólnopolskie Młodzieżowe Seminarium Astronomiczne  Jarosław Aniołek
 finalista ogólnopolski
XLI Wojewódzkie Młodzieżowe Seminarium Astronomiczne Jarosław Aniołek I miejsce wojewódzki
 XLI Wojewódzkie Młodzieżowe Seminarium Astronomiczne
Aleksander Kordunowski
III miejsce
wojewódzki
 Konkurs „Lubię fizykę”
Aleksander Kordunowski
II miejsce
ogólnopolski
Polsko-Ukraiński Konkurs Fizyczny
Lwiątko 2015
Jarosław Aniołek tytuł TAON międzynarodowy
Konkurs projektów programu
Zdolni z Pomorza
Karolina Bąk
Anna Piwowar
Karolina Volkmann
Oliwia Ziółkowska
Katarzyna Żyła
Konrad Wróblewski 
III miejsce wojewódzki
XIX Konkurs Chemiczny „Wygraj Indeks” Damian Boguszewicz
laureat
wojewódzki
 XV edycja konkursu
językowo-kulturowego
„Pokaż nam język”
(język angielski)
finał regionalny
 Patryk Surzyn
IV miejsce
regionalny
XII Powiatowy Konkurs Ortograficzny
Tomasz Krupa
 I miejsce
powiatowy
Powiatowy Konkurs Wiedzy
o Samorządzie Terytorialnym
Karolina Zielińska I miejsce
awans do finału
wojewódzkiego

powiatowy 
Powiatowy Konkurs Wiedzy
o Samorządzie Terytorialnym
Aleksandra Raińska II miejsce
awans do finału
wojewódzkiego

powiatowy
Powiatowy Konkurs Wiedzy
o Samorządzie Terytorialnym
Anna Tarasiuk III miejsce
awans do finału
wojewódzkiego

powiatowy
Internetowy Konkurs
Wiedzy o Unii Europejskiej
Agnieszka Dzięgielewska laureatka ogólnopolski
LVI Olimpiada Wiedzy o Polsce
i Świecie Współczesnym
Dominika Lis

udział
w eliminacjach
centralnych

ogólnopolski

Konkurs Recytatorski poświęcony
Jackowi Kaczmarskiemu
kategoria: poezja śpiewana

Alicja Dubień
Marceli Jażdżewski

II miejsce wojewódzki
Konkurs Wiedzy o Stanach Zjednoczonych

Maciej Ławny
Miłosz Ruczyński

II miejsce wojewódzki
VI konkurs historyczny Święta Jadwiga królowa i patronka narodu

Dominika Lis

I miejsce powiatowy
VI konkurs historyczny Święta Jadwiga królowa i patronka narodu

Justyna Śmiełowska

III miejsce powiatowy