http://www.sklodowska.szkola.tczew.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slajdy.budynek_szkicgk-is-32.jpglink
«
»

OLIMPIADY I KONKURSY 2012/2013

NAZWA UCZEŃ OSIĄGNIĘCIE ZASIĘG
XXXIX Ogólnopolskie Młodzieżowe Seminarium Astronomiczne Mateusz Grala I miejsce
i Nagroda Publiczności
ogólnopolski
XXXIX Wojewódzkie Młodzieżowe Seminarium Astronomiczne Mateusz Grala I miejsce wojewódzki
XXXIX Wojewódzkie Młodzieżowe Seminarium Astronomiczne Mateusz Narożnik II miejsce wojewódzki
7. Ogólnopolski Konkurs Fizyczny „Poszukiwanie Talentów”
Uniwersytet Warszawski
Polskie Towarzystwo Fizyczne
 Mateusz Narożnik  finalista ogólnopolski
 3. Fizyczne i Astronomiczne
Stypendium w Toruniu
Mateusz Grala
Mateusz Narożnik
dwa równorzędne
I miejsca

zagwarantowane miejsce
na dowolnym kierunku studiów Wydziału Fizyki i Astronomii
UMK w Toruniu
 ogólnopolski
XIII edycja konkursu
językowo-kulturowego
„Pokaż nam język”
(język angielski)
super finał
Aleksandra Laniecka IV miejsce ogólnopolski
XIII edycja konkursu
językowo-kulturowego
„Pokaż nam język”
(język angielski)
finał regionalny
Aleksandra Laniecka I miejsce regionalny 
XIII edycja konkursu
językowo-kulturowego
„Pokaż nam język”
(język niemiecki)
finał regionalny
Gabriela Fierek
III miejsce regionalny
Międzynarodowy Konkurs
Kangur Matematyczny
Łukasz Kaszubowski wyróżnienie międzynarodowy
Międzynarodowy Konkurs
Kangur Matematyczny
Tomasz Krupa wyróżnienie międzynarodowy
IX Pomorski Konkurs Matematyczny Kamil Konofał finalista wojewódzki
 Mistrzostwa Polski Debat Oxfordzkich Kacper Rogalewski
Damian Manuszewski
Wojciech Sykut
Klaudia Maciejewska
D. Andraszewicz
Anita Steć
finaliści  ogólnopolski
XVII Konkurs Chemiczny
„Wygraj Indeks”
Agata Ostrowska laureatka wojewódzki
IV Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Święta Jadwiga królowa
i patronka narodu”
Michał Brodowski III miejsce ogólnopolski
II edycja Konkursu o Unii Europejskiej „Przystanek: Bruksela” Damian Manuszewski I miejsce
nagroda -wyjazd do Brukseli
powiatowy
Powiatowy Konkurs Wiedzy
o Samorządzie Terytorialnym
Anna Zielińska
II miejsce powiatowy
Powiatowy Konkurs Wiedzy
o Samorządzie Terytorialnym
Kacper Rogalewski II miejsce powiatowy
Powiatowy Konkurs Wiedzy
o Samorządzie Terytorialnym
Karolina Zielińska
III miejsce powiatowy
Ogólnopolski Konkurs Biblijny Justyna Śmiełowska II miejsce diecezjalny