OLIMPIADY I KONKURSY 2015/2016

NAZWA UCZEŃ OSIĄGNIĘCIE ZASIĘG
XLII Olimpiada Historyczna  Maciej Rząd
 finalista eliminacji centralnych
zwolniony z egzaminu maturalnego z historii
(poziom rozszerzony)
otrzymuje 100%
z tego egzaminu
ogólnopolski
Międzynarodowy Konkurs
Kangur Matematyczny
Dawid Kamiński
wyróżnienie
międzynarodowy
 Międzynarodowy Konkurs
Kangur Matematyczny
Mateusz Rus
wyróżnienie
międzynarodowy
Ogólnopolski Konkurs
Matematyczno-Fizyczny
"Wygraj Indeks"
(Politechnika Gdańska)
Kamila Knopp laureatka
w zakresie
matematyki
ogólnopolski
XX Konkurs Chemiczny
"Wygraj Indeks"

(Politechnika Gdańska)
Damian Boguszewicz laureat ogólnopolski
Ogólnopolski Konkurs
Matematyczno-Fizyczny
"Wygraj Indeks"
(Politechnika Gdańska)
Paulina Kaznowska
finalistka
w zakresie
matematyki
ogólnopolski
XX Konkurs Chemiczny
"Wygraj Indeks"

(Politechnika Gdańska)
Katarzyna Gładysz
finalistka ogólnopolski
XX Konkurs Chemiczny
"Wygraj Indeks"

(Politechnika Gdańska)
Mateusz Kaszuba
finalista ogólnopolski
XX Konkurs Chemiczny
"Wygraj Indeks"

(Politechnika Gdańska)
Sebastian Krzyżanowski
finalista ogólnopolski
XX Konkurs Chemiczny
"Wygraj Indeks"

(Politechnika Gdańska)
Sara Schinwelska
finalistka ogólnopolski
XX Konkurs Chemiczny
"Wygraj Indeks"

(Politechnika Gdańska)
Fabian Schroeder
finalista ogólnopolski
XX Konkurs Chemiczny
"Wygraj Indeks"

(Politechnika Gdańska)
Patryk Urbanowski
finalista ogólnopolski
Ogólnopolski Konkurs Chemiczny
pt. "Alchemik"
Damian Boguszewicz
wyróżnienie ogólnopolski
Ogólnopolski Konkurs Chemiczny
pt. "Alchemik"
Mateusz Kaszuba
wyróżnienie ogólnopolski
Ogólnopolski Konkurs Chemiczny
pt. "Alchemik"
Sebastian Krzyżanowski
wyróżnienie ogólnopolski
Ogólnopolski Konkurs Chemiczny
pt. "Alchemik"
Sara Schinwelska
wyróżnienie ogólnopolski
Ogólnopolski Konkurs Chemiczny
pt. "Alchemik"
Fabian Schroeder
wyróżnienie ogólnopolski
XLII Olimpiada Historyczna Paweł Jaśkowiak
udział w II stopniu eliminacji okręgowych/wojewódzkich ogólnopolski
LVII Olimpiada Wiedzy o Polsce
i Świecie Współczesnym
Michał Ciecierski
udział w II stopniu eliminacji okręgowych/wojewódzkich ogólnopolski
Konkurs Lubię Fizykę Karolina Cherek finalistka ogólnopolski
Konkurs Lubię Fizykę Karolina Brodnicka finalistka ogólnopolski
65. Olimpiada Fizyczna Paulina Kaznowska udział w drugim etapie (regionalnym) ogólnopolski
XLV Olimpiada Biologiczna Marta Peplińska udział w eliminacjach okręgowych ogólnopolski
Konkurs Neurobiologiczny
Brain Bee
Marcelina Gniewkowska udział w etapie centralnym ogólnopolski
XI Pomorski Konkurs Wiedzy
o Samorządzie Terytorialnym
Dominika Lis
finalistka wojewódzki
XI Pomorski Konkurs Wiedzy
o Samorządzie Terytorialnym
Aleksandra Raińska
finalistka wojewódzki
XIII Konkurs „Polska w Unii” Weronika Burczyk
udział w II etapie (międzyszkolnym) wojewódzki
XIII Konkurs „Polska w Unii” Anna Bednarek udział w II etapie (międzyszkolnym) wojewódzki
XLVI Olimpiada Literatury
i Języka Polskiego
Kinga Bielicka udział w części pisemnej zawodów II stopnia wojewódzki
XLVI Olimpiada Literatury
i Języka Polskiego
Dagmara Solska udział w części pisemnej zawodów II stopnia wojewódzki
Pomorskie Mecze Matematyczne
konkurs drużynowy
Paulina Kaznowska
Kamila Knopp
Paweł Cymanowski
Marcin Czapiewski
Szymon Formella
Cyprian Jankowski
Dawid Kamiński
Paweł Kriger
Mateusz Rus
Rafał Sommer

udział w półfinale
w półfinale rywalizowały
cztery licea

z województwa pomorskiego
:
I ALO Gdynia,
I LO Tczew,
III LO Gdynia,
XX LO Gdańsk

wojewódzki
Wojewódzkie Młodzieżowe
Seminarium Astronomiczne
Anna Piwowar
finalistka
wojewódzki
Konkurs Projektów 2016
programu Zdolni z Pomorza

zespół projektowy
Karolina Bąk
Karolina Volkmann
Olivia Ziółkowska
Katarzyna Żyła
Anna Piwowar

finaliści wojewódzki
Konkurs Piosenki Rosyjskiej Alicja Dubień II miejsce wojewódzki
IX Przegląd Małych Form Teatralnych Grupa teatralna „Stonoga”
Natalia Nadolska
Agata Warczyńska
Nikol Olszak
Adrianna Głowacka
Maciej Kwiatkowski
Michał Wojtowicz
Michał Majdak
Igor Możuch
Norbert Olchawa
III miejsce wojewódzki
Poranek Poetycki Agnieszka Dzięgielewska
Paweł Witkowski
Paweł Cymanowski
wyróżnienie wojewódzki
XI Konkurs Wiedzy
o Samorządzie Terytorialnym
Dominika Lis I miejsce powiatowy
XI Konkurs Wiedzy
o Samorządzie Terytorialnym
Aleksandra Raińska IV miejsce powiatowy
VII Konkurs Historyczny
„Święta Jadwiga królowa
i patronka narodu”
Marta Murawska II miejsce powiatowy
I Edycja Powiatowego Konkursu „Żołnierze Wyklęci
– Zapomniani Bohaterowie”
konkurs drużynowy
Jakub Kruszyński
Marcin Czapiewski
Ewelina Gardzielewska
III miejsce powiatowy
VIII Festiwal
Twórczości Kociewskiej
im. R. Landowskiego
Adrianna Głowacka III miejsce powiatowy
Jesteś tutaj: Strona główna > Olimpiady i konkursy