http://www.sklodowska.szkola.tczew.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slajdy.narodowe_czytanie_2017_074gk-is-32.jpglink
http://www.sklodowska.szkola.tczew.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slajdy.narodowe_czytanie_2017_082gk-is-32.jpglink
http://www.sklodowska.szkola.tczew.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slajdy.narodowe_czytanie_2017_094gk-is-32.jpglink
http://www.sklodowska.szkola.tczew.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slajdy.rozpoczecie2017_2018_04gk-is-32.jpglink
http://www.sklodowska.szkola.tczew.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slajdy.rozpoczecie2017_2018_05gk-is-32.jpglink
http://www.sklodowska.szkola.tczew.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slajdy.rozpoczecie2017_2018_07gk-is-32.jpglink
http://www.sklodowska.szkola.tczew.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slajdy.pielgrzymka01gk-is-32.jpglink
0 3 4 6 7 8 9

Nauczyciele uczący w I LO (w roku szkolnym 2017/2018)

Imię i nazwisko Stanowisko/przedmiot
Jadwiga Andrzejewska dyrektor szkoły, biologia
Katarzyna Etmańska wicedyrektor szkoły, j. rosyjski
Juliusz Andrzejewski biblioteka szkolna i centrum multimedialne
Anna Barabaś chemia, przyroda
Ewa Brzóska [wychowawca 2a]
j. polski
Ewa Buczak wychowanie fizyczne
Alicja Bylińska biblioteka szkolna, j. francuski
Wiesława Cejner-Mania chemia
ks. Szymon Chamier Cieminski religia
Monika Chabałowska j. angielski
Bożena Deja-Gałecka etyka
Agnieszka Deptulska
matematyka
Marzena Dułak przyroda
Mirosław Dułak [wychowawca 3e] geografia, informatyka
Katarzyna Falgowska [wychowawca 2c]
biologia
Beata Galant religia
Katarzyna Goździelewska [wychowawca 2e] wychowanie fizyczne
Joanna Idem [wychowawca 3d] j. angielski
Krystyna Jarosz [wychowawca 3c] j. niemiecki
Ireneusz Jeszke wychowanie fizyczne
Radosław Jurczik
j. angielski
Małgorzata Jurczyńska [wychowawca 1a] j. polski
Tomasz Kacik [wychowawca 1d] fizyka
Katarzyna Karczewska biologia
Anna Kleinschmidt matematyka, informatyka
Aleksandra Krzemińska-Richert
historia, wiedza o społeczeństwie,
historia i społeczeństwo
Viktoriia Lavrynenko
j. angielski
Milena Leszman-Pelowska j. angielski
Dariusz Makać [wychowawca 3b]

historia, historia i społeczeństwo,
wiedza o społeczeństwie

Ewa Makowska pedagog
Paweł Manikowski [wychowawca 3a] j. polski, wiedza o kulturze
Aurelia Radtke [wychowawca 1e]
matematyka
Ewa Rybska [wychowawca 1b] j. niemiecki
Wojciech Rychłowski [wychowawca 2b]
j. rosyjski, wiedza o kulturze
Rafael Saez Cara j. hiszpański
Adam Samulewicz [wychowawca 1c]
historia, historia i społeczeństwo
Dorota Sobkiewicz j. angielski
Anna Sommer-Smolińska
matematyka
Anna Szczuka
zajęcia rewalidacyjne
Paweł Szempliński
j. angielski
Krystyna Śpiewak wychowanie fizyczne
Barbara Tocha psycholog szkolny
Anna Urban [wychowawca 2d]
edukacja dla bezpieczeństwa,
wiedza o społeczeństwie,
podstawy przedsiębiorczości
Mirosław Wojtek j. angielski
Hanna Zawada-Landowska j. francuski, j. hiszpański
Jesteś tutaj: Strona główna > Kadra pedagogiczna