http://www.sklodowska.szkola.tczew.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slajdy.budynek_szkicgk-is-32.jpglink
«
»

Stypendia - Zdolni z Pomorza

Wnioski o stypendium na realizację celów edukacyjnych związanych z rozwojem szczególnych uzdolnień uczniów w ramach projektu "Zdolni z Pomorza - powiat tczewski"

Zgodnie z Uchwałą nr 117/393/2017 Zarządu Powiatu Tczewskiego z dnia 23 lutego 2017 r. przypominamy, że jeśli bierzesz udział w projekcie "Zdolni z Pomorza - powiat tczewski", a NIE ZŁOŻYŁEŚ jeszcze wniosku o stypendium (lub konieczna jest korekta ze względu na adres zamieszkania, kwotę dochodu na jednego członka rodziny itp.) wypełnij WNIOSEK i dostarcz go do 14 czerwca 2017 r.  Lokalnego Centrum Nauczania Kreatywnego w Tczewie (w I LO przy ul. Szkoły Morskiej 1 w Tczewie).

WNIOSEK O STYPENDIUM

Treść uchwały: http://bip.powiat.tczew.pl/u2017/uchwala-nr-117-393-2017-z-dnia-23-lutego-2017-r-w-sprawie-przyjecia-regulaminu-przyznawania-stypendium-w-projekcie-zdolni-z-pomorza-powiat-tczewski-wspolfinansowanym-ze-srodkow-unii-europejskiej-w-ramach-europejskiego-funduszu-spolecznego.html

Jesteś tutaj: Strona główna > Aktualności > Stypendia - Zdolni z Pomorza