http://www.sklodowska.szkola.tczew.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slajdy.budynek_szkicgk-is-32.jpglink
«
»

Inauguracja projektu "Zdolni z Pomorza - powiat tczewski"

W dniu 8 grudnia 2016 roku w I Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Skłodowskiej - Curie w Tczewie, Lokalnym Centrum Nauczania Kreatywnego, odbyła się uroczysta inauguracja projektu "Zdolni z Pomorza - powiat tczewski". Na uroczystość przybyli uczniowie szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, którzy w drodze kilkuetapowego procesu rekrutacji zakwalifikowali się do udziału w projekcie.

Spotkanie zaszczycili swoją obecnością:

  • Pan Tadeusz Dzwonkowski - Starosta Powiatu Tczewskiego
  • Pan dr Piotr Bojko - pracownik Departamentu Edukacji i Sportu Urzędu Marszałkowskiego w Gdańsku
  • Pani Małgorzata Flisik - naczelnik Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Tczewie
  • Pani Brygida Giełdon reprezentująca Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną w Tczewie
  • Pani Anna Ochmińska - inspektor Wydziału Edukacji, koordynator projektu ze strony Starostwa Powiatowego,
  • Pani Ewa Makowska - pedagog w I LO w Tczewie
  • Pani Jadwiga Andrzejewska - powiatowy opiekun pedagogiczno - metodyczny projektu "Zdolni z Pomorza - powiat tczewski".

Uczestników i obserwatorów projektu powitała p. dyrektor Jadwiga Andrzejewska, która przedstawiła główną ideę przedsięwzięcia, gratulując najzdolniejszym uczniom powiatu tczewskiego zakwalifikowania się do projektu.

Pan dr Piotr Bojko zaprezentował zebranym główne założenia projektu i formy wsparcia oferowane uczniom.

Następnie rodzice uczestniczyli w prelekcji na temat specyfiki funkcjonowania ucznia szczególnie uzdolnionego. Przeprowadziła ją Pani Ewa Makowska - pedagog w I Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Skłodowskiej - Curie w Tczewie.

ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ

Jesteś tutaj: Strona główna > Aktualności > Inauguracja projektu "Zdolni z Pomorza - powiat tczewski"