http://www.sklodowska.szkola.tczew.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slajdy.budynek_szkicgk-is-32.jpglink
«
»

Gala Zdolni z Pomorza

17 czerwca w Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku odbyła się uroczysta Gala Zdolnych z Pomorza. Wszystkich uczestników przywitała Pani Renata Ropela – dyrektor CEN Gdańsk oraz marszałek województwa pomorskiego Pan Mieczysław Struk. Wręczono również nagrody dla laureatów Pomorskiej Ligii zadaniowej oraz dla zwycięzców Konkursu Projektów. Wśród stoisk prezentujących osiągnięcia partnerów projektu nie zabrakło akcentu LCNK z Tczewa reprezentowanego przez uczniów, którzy wykonywali projekty konkursowe: Marta Kleina, Martyna Klóskowska, Piotr Gajewski i Wawrzyniec Jankowski. Uczniowie pod opieką Pani Anny Barabaś prezentowali zakupioną aparaturę i wyniki swoich badań.

Jesteś tutaj: Strona główna > Aktualności > Gala Zdolni z Pomorza