http://www.sklodowska.szkola.tczew.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slajdy.budynek_szkicgk-is-32.jpglink
«
»

Stypendium "Zdolni z Pomorza"

W ramach projektu "ZDOLNI Z POMORZA" uczestnikom przysługuje stypendium zgodnie z Regulaminem przyznawania stypendium w projekcie "Zdolni z Pomorza - powiat tczewski" współfinansowanym ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Formularz wniosku oraz oświadczenie można pobrać w sekretariacie I LO w Tczewie lub wydrukować z załącznika. Wnioski prosimy oddać nauczycielom prowadzącym zajęcia lub do sekretariatu szkoły do dnia 19 czerwca 2019 roku.

UWAGA!!!

Wniosek oraz oświadczenie składają osoby nowe w projekcie, które nie otrzymały jeszcze stypendium lub uczestnicy, którym zmieniły się dane osobowe. Osoby, które już złożyły wniosek MUSZĄ dostarczyć oświadczenie o pobieraniu nauki na terenie województwa pomorskiego. Jest to warunek konieczny do wypłaty stypendium.

WNIOSEK

OŚWIADCZENIE

Jesteś tutaj: Strona główna > Aktualności > Stypendium "Zdolni z Pomorza"