http://www.sklodowska.szkola.tczew.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slajdy.budynek_szkicgk-is-32.jpglink
«
»

Licealiada Powiatowa w koszykówkę

W dwudniowym turnieju o mistrzostwo powiatu w koszykówce chłopców reprezentacja naszej szkoły po zaciętej walce, zajęla 2 miejsce. Skład naszej drużyny: kapitan-Mikołaj Haftka, Klaudiusz Stobba, Łukasz Lewandowski, Dawid Kisły, Maksymilian Gawron, Tomasz Fabich, Rafał Buca, Aleksander Parfieniuk oraz Mateusz Smoliński.

Również dziewczęta rozegrały turniej w koszykówkę o Mistrzostwo powiatu zajmując 4 miejsce. Skład naszej reprezentacji:Paulina Lipińska, Korneli Kierzkowska, Iga Diller, Jowita Pałubicka, Małgorzata Ackerman, Anna Stawicka, Wiktoria Gierszewska, Wiktoria Mucha, Julia Szmukala.

Jesteś tutaj: Strona główna > Rekrutacja > Licealiada Powiatowa w koszykówkę