http://www.sklodowska.szkola.tczew.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slajdy.budynek_szkicgk-is-32.jpglink
«
»

Uroczystości poświęcone pamięci tych, którzy tragicznie zginęli w katastrofie smoleńskiej

 

Uroczystości poświęcone pamięci tych, którzy tragicznie zginęli w katastrofie smoleńskiej z Prezydentem RP Lechem Kaczyńskim na czele odbywały się również w naszym mieście. 10 kwietnia w Kościele NMP Matki Kościoła odprawiona została uroczysta Msza Święta, a następnie pod pomnikiem Papieża Jana Pawła II oddano hołd tym, którzy zginęli pod Smoleńskiem 10 kwietnia 2010r. Naszą społeczność reprezentowała delegacja z pocztem sztandarowym. Warto przypomnieć, że w tym roku szkolnym ten zaszczytny obowiązek pełnią: Natalia Kosiak, Iwona Lorenz i Mikołaj Szarstuk.

 

Jesteś tutaj: Strona główna > Aktualności > Aktualności > Uroczystości poświęcone pamięci tych, którzy tragicznie zginęli w katastrofie smoleńskiej