http://www.sklodowska.szkola.tczew.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slajdy.budynek_szkicgk-is-32.jpglink
«
»

Trzeci szkolny konkurs historyczny Historicus

30 marca odbył się trzeci raz szkolny konkurs historyczny Historicus. Udział wzięło 19 osób z różnych klas naszej szkoły. Uczestnicy rozwiązywali test, w którym należało rozpoznać postaci; wskazać na odpowiednie imperia, ich zasięg terytorialny; uporządkować chronologicznie wydarzenia lub wydarzenia połączyć z odpowiednim uczestnikiem; przeanalizować teksty źródłowe; wskazać styl budowli architektonicznej; zinterpretować rysunek satyryczny. Po prostu mały test maturalny. Zwycięzcą III Historicusa został Tomasz Kwaśniewski z klasy I d, drugi był Karol Kowalski z klasy III b, trzeci jego kolega z klasy Paweł Zawadzki.

PYTANIA KONKURSOWE I ODPOWIEDZI

Jesteś tutaj: Strona główna > Aktualności > Aktualności > Trzeci szkolny konkurs historyczny Historicus