http://www.sklodowska.szkola.tczew.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slajdy.budynek_szkicgk-is-32.jpglink
«
»

VI Pomorski Konkurs Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym

23 marca odbyły się eliminacje powiatowe VI Pomorskiego Konkursu Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym, w których wśród reprezentantów szkół ponadgimnazjalnych z powiatu tczewskiego udział wzięli również nasi przedstawiciele. W wyniku dogrywki I miejsce zajął Karol Kowalski z III b, również po dogrywce 4 miejsce, premiowane awansem do finału wojewódzkiego, zajęła Natalia Środa z II b. Finał wojewódzki odbędzie się 11 kwietnia w Gdańsku. Mateusz Kowalczyk znalazł się w pierwszej dziesiątce startujących w Konkursie na 31 uczestników.

PYTANIA KONKURSOWE I ODPOWIEDZI

Jesteś tutaj: Strona główna > Aktualności > Aktualności > VI Pomorski Konkurs Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym