http://www.sklodowska.szkola.tczew.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slajdy.budynek_szkicgk-is-32.jpglink
«
»

Rok od śmierci naszego kolegi

8 grudnia 2010r. minął rok od śmierci naszego kolegi ś.p.Mateusza Kowalkowskiego. Tego dnia, o godz. 18:30 w kościele szkolnym odbyła się msza w jego intencji. Potem odmówiliśmy wspólną modlitwę na cmentarzu przy grobie Mateusza.

Następnie udaliśmy się do szkoły na koncert "In Memoriam", który z pomoca uczniów, zorganizował pan Krystian Ostrowski. Udział wzięła rodzina Mateusza, jego znajomi i przyjaciele, klasa IIIe wraz z wychowawcą i Panią Dyrektor. Wysłuchać mogliśmy Zbigniewa Flisikowskiego, zespołu Proteza, Sursum Corda & Friends oraz Michała Ostrowskiego. Dzień ten przyniósł wiele emocji oraz wspomnień związanych z osobą Mateusza. Dziękujemy organizatorom i uczestnikom. To spotkanie wiele znaczy dla nas - znajomych, przyjaciół i krewnych, ale przede wszystkim dla samego Mateusza...

"Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych..."

 

Prezentacja "W rocznicę wspominamy..." (~10Mb)

 

Jesteś tutaj: Strona główna > Aktualności > Aktualności > Rok od śmierci naszego kolegi