http://www.sklodowska.szkola.tczew.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slajdy.budynek_szkicgk-is-32.jpglink
«
»

Uniwersytet Gdański dla maturzystów - MATURA PRÓBNA z matematyki

Dnia 10 kwietnia 2010 o godz. 12:00 Wydział Matematyki, Fizyki i Informatyki oraz Koło Naukowe Kolor organizują próbną maturę z matematyki na poziomie rozszerzonym dla tegorocznych maturzystów. Propozycja ta jest skierowana do tych wszystkich uczniów, którzy chcieliby ostatni raz przed maturą sprawdzić swój poziom wiedzy lub zapoznać się z rozwiązaniami i opisami przykładowych zadań maturalnych. Dodatkowo, podczas spotkania, które odbędzie się bezpośrednio po maturze, będzie można uzupełnić brakujące wiadomości i uzyskać odpowiedzi na nurtujące pytania dotyczące matury z matematyki.

W szczególności zapraszamy osoby, które rozważają podjęcie studiów na Wydziale Matematyki, Fizyki i Informatyki Uniwersytetu Gdańskiego. Będzie to znakomita okazja do poznania niektórych naszych wykładowców i ich sposobów nauczania.

 

Zainteresowanych prosimy o rejestrowanie się pod adresem:

http://mat.ug.edu.pl/matura/zapisy/ do dnia 7 kwietnia 2010 do godz. 24:00.

Harmonogram imprezy:

10 kwietnia (sobota):

  • 12:00-15:00 Matura próbna
  • 15:15-17:00 Przedstawienie przykładowych rozwiązań zadań

Odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące imprezy można uzyskać pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .

Adres:

Wydział Matematyki Fizyki i Informatyki
Wita Stwosza 57
80-952 Gdańsk

Jesteś tutaj: Strona główna > Aktualności > Aktualności > Uniwersytet Gdański dla maturzystów - MATURA PRÓBNA z matematyki