http://www.sklodowska.szkola.tczew.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slajdy.budynek_szkicgk-is-32.jpglink
«
»

Noc Anime- szczegółowe informacje

Noc Anime odbędzie się dnia 13 pażdziernika br. ( wtorek). Następnego dnia wszyscy mamy wolne z okazji Dnia Nauczyciela- wszystkiego najlepszego. Impreza będzie trwać od godz. 20:00 do 6:00. Szkoła zostanie zamknięta o godz. 21:00, więc proszę się nie spózniać! Nie bedziemy się fatygować, by otwierać drzwi osobom spóźnionym. Zgody proszę przynosić do dnia 9 października do mnie ( III G) i Martyny Stawiszyńskiej z III F. (nasza fota- http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/47a73528a415358e.html ). Wzór zgody:

 

Wyrażam zgodę na udział mojej córki/ mojego syna .............. w Nocy Anime dnia 13 października 2009 w godz. 20:00-6:00. Poniosę odpowiedzialność za wszelkie szkody przez nią/niego wyrządzone. Wyrażam/Nie wyrażam również zgody na samodzielny powrót córki/syna do domu.

Będzie dostępna oddzielna sala aby zostawić w niej rzeczy i ewentualnie się zdrzemnąć- nie wnosić mi całego dobytku na salę projekcyjną! Prosimy o kulturalne zachowanie, słuchanie się organizatorów, helperów i opiekunów, którymi będą m.in. ks. Stanke i p. Konieczny. Filmy zostały wybrane na podstawie przeprowadzonej wcześniej amkiety, więc prosimy o namawianie nas na puszczanie wybranych przez Was filmów na korytarzach. Pytania można kierować do:
-Marty Sandomierskiej (III G),
-Martyny Stawiszyńskiej (III F),
-Martyny Konopińskiej (III F).

Shandtil

Jesteś tutaj: Strona główna > Aktualności > Aktualności > Noc Anime- szczegółowe informacje