http://www.sklodowska.szkola.tczew.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slajdy.budynek_szkicgk-is-32.jpglink
«
»

Spotkania z rodzicami

28 listopada br. (środa) od godz. 17.00 do godz. 18.00 odbędą się spotkania indywidualne z rodzicami.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Wyróżnienie imienia Zofii Matysikowej

Sekcja Dydaktyczna Polskiego Towarzystwa Chemicznego przyznała Pani Wiesławie Cejner-Mania wyróżnienie imienia Zofii Matysikowej za wybitne osiągnięcia dydaktyczno-wychowawcze, popularyzację wiedzy chemicznej, rozwijanie innowacyjnych metod nauczania i uczenia się oraz aktywną działalność na rzecz edukacji chemicznej.

Serdecznie gratulujemy.

Polska w Unii. II etap.

15 kwietnia w Sopocie odbył się II etap Konkursu "Polska w Unii". Naszą szkołę reprezentowali Mateusz Kowalczyk z III b i Angelina Obrzut z II b. Niestety nie udało się im zakwalifikować do finałowej 10.

PYTANIA KONKURSOWE I ODPOWIEDZI

Dzień Pamięci o Holokauście

Kolejny raz przypominamy o Międzynarodowym Dniu Pamięci o Ofiarach Holokaustu. Został on uchwalony 1 listopada 2005r. przez Zgromadzenie Ogólne ONZ w celu uczczenia pamięci ofiar pomordowanych w czasie II wojny światowej przez hitlerowców. Jako datę obchodów wyznaczono 27stycznia – rocznicę wyzwolenia obozu Auschwitz-Birkenau w 1945r. W rezolucji 60/7 ONZ zaapelowała do państw członkowskich o opracowanie programów edukacyjnych, które mają uwrażliwić przyszłe pokolenia na problem Holokaustu i zapobiec tym samym aktom ludobójstwa w przyszłości. Zgromadzenie Ogólne wezwało również do przedsięwzięcia środków mobilizujących narody, aby podtrzymać pamięć i edukację na temat Holokaustu, by ten czas był dla wszystkich ludzi przestrogą przed nienawiścią, rasizmem i uprzedzeniami. To może być dzień walki z tymi, którzy w różny sposób dyskryminują odmienne poglądy, wygląd...

Czytaj więcej...

Etap wojewódzki VI Pomorskiego Konkursu Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym

11 kwietnia odbył się etap wojewódzki VI Pomorskiego Konkursu Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym w Gdańsku. Karol Kowalski pomylił się trzy razy na 40 pytań. Po dogrywce o drugie miejsce zajął ostatecznie czwarte miejsce na około 70. uczestników Konkursu. Natalia Suchecka zdobyła 34 punkty.

PYTANIA KONKURSOWE I ODPOWIEDZI

Jesteś tutaj: Strona główna > Aktualności > Aktualności