http://www.sklodowska.szkola.tczew.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slajdy.budynek_szkicgk-is-32.jpglink
«
»

Rozśpiewana Julia!

Drugie miejsce w II Powiatowym Konkursie Pieśni i Piosenki Patriotycznej zajęła Julia Kumor, uczennica klasy 2a, za wykonanie piosenki "Dziewczyna z granatem". Utwór znany z telewizyjnego serialu "Czas honoru", opowiadającego o konspiracyjnej walce Polaków w okupowanej Warszawie, znalazł uznanie w oczach /i uszach/ jury. Na co dzień Julia uczęszcza na warsztaty teatralne w TCKiS oraz rozwija swoje umiejętności wokalne. Bierze też udział w uroczystościach szkolnych. Konkurs patriotyczny odbył się 15 listopada w tczewskim Zespole Szkół Technicznych im. kmdra Antoniego Garnuszewskiego. Serdecznie gratulujemy.

Jesteś tutaj: Strona główna > Egzamin maturalny > Rozśpiewana Julia!