http://www.sklodowska.szkola.tczew.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slajdy.budynek_szkicgk-is-32.jpglink
«
»

PRZECZYTAŁEŚ – PODAJ DALEJ

BIBLIOTECZNA WYMIENIALNIA KSIĄŻEK ZAPRASZA!

Uwaga! Uwaga! Ważny komunikat dla wszystkich kolekcjonerów, miłośników zróżnicowanej gatunkowo literatury, zapalonych poszukiwaczy nowości wydawniczych oraz wielbicieli tak zwanych książek z duszą. Jeszcze tylko kilkanaście dni dzieli nas od kolejnej, siódmej edycji, cieszącej się ogromną popularnością Wymienialni Książek.

Widzimy się już w sobotę, 1 grudnia 2018 roku, w godzinach od 9:00 do 14:00, w budynku głównym Miejskiej Biblioteki Publicznej w Tczewie, przy ulicy J. Dąbrowskiego 6.

To jednak nie wszystko! Oprócz soboty, 1 grudnia br., osoby zainteresowane wymianą książek zapraszamy również w terminach: 4 grudnia (wtorek) oraz 6 grudnia (czwartek) w godzinach od 16:00 do 18:00.

A oto kilka wytycznych dotyczących bibliotecznego przedsięwzięcia:

1) Warunkiem uczestnictwa w wydarzeniu jest dostarczenie do biblioteki własnych książek przeznaczonych na wymianę i zarejestrowanie się u dyżurującego bibliotekarza.

2) Wymianie podlegają wyłącznie pozycje niezniszczone, będące w dobrym stanie, nie zniechęcające swym wyglądem innych wymieniających.

3) Każdy uczestnik może zabrać ze sobą tyle pozycji, ile sam przyniósł, wymiana książek odbywa się na zasadzie tytuł za tytuł (1:1).

Chciałbyś odświeżyć prywatne zbiory książkowe, uzupełnić niekompletne serie wydawnicze bądź zwyczajnie wzbogacić o „nowe” publikacje domową biblioteczkę? Marzysz o tym, by wśród setek mniej bądź bardziej znanych tytułów odnaleźć pozycje, które idealnie wpiszą się w twój czytelniczy gust? Kochasz książki i lubisz się nimi dzielić? Nietrafiony prezent, pochopny zakup, publikacja nieadekwatna do wieku? Jesteś „szczęśliwym” posiadaczem tego rodzaju pozycji? Pragniesz ocalić od zapomnienia kolejne tytuły? Lubisz szukać, przeglądać, wertować, przedzierać się przez setki książek w poszukiwaniu nowych, interesujących lektur?

Jeżeli na większość z powyższych pytań odpowiedziałeś twierdząco oznacza to, że biblioteczna Wymienialnia Książek jest wprost stworzona dla Ciebie!

Literatura science fiction, albumy, repetytoria, podręczniki szkolne, słowniki, powieści kryminalne i obyczajowe, popularne serie fantasy, poradniki, horrory, sagi skandynawskie, opracowania regionalne… Książki polskie i zagraniczne… Publikacje nowe i te nieco starsze… Coś dla małych, średnich i dużych…  Bestsellery oraz ceniona przez czytelników klasyka literatury… Wszystko to i jeszcze więcej czekać będzie na uczestników grudniowej wymienialni w budynku tczewskiej książnicy. Kilka tysięcy specjalnie wyselekcjonowanych tytułów a wśród nich właśnie TY! Brzmi kusząco?

Zapraszamy.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Szczegóły akcji czytelniczej znajdują się w Regulaminie Wymienialni Książek.

Jesteś tutaj: Strona główna > Egzamin maturalny > PRZECZYTAŁEŚ – PODAJ DALEJ