http://www.sklodowska.szkola.tczew.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slajdy.budynek_szkicgk-is-32.jpglink
«
»

O programie DreamSpark

 

 

Microsoft DreamSpark to program zapewniający uczniom i studentom z całego świata dostęp do narzędzi technologicznych Microsoft. Po potwierdzeniu tożsamości zainteresowani mogą pobrać z witryny DreamSpark określony zestaw narzędzi projektowych i programistycznych oraz zestaw kluczy licencyjnych. Oprogramowanie udostępnione jest do użytku edukacyjnego, niekomercyjnego.


 

 

Oprogramowanie do pobrania:

W ramach DreamSpark każdy uczeń może pobrać następujący zestaw produktów:

CCR DSS Toolkit 2008;  Expression Studio 2;  Robotics Developer Studio 2008;  SQL Server 2008;  SQL Server Express;  Virtual PC;  Visual Basic 2008 Express;  Visual C++ 2008 Express;  Visual C# 2008 Express;  Visual Studio 2008;  Visual Studio 2005;  Visual Studio 2005 Express;  Visual Web Developer 2008 Express;  Windows Server 2008;  Windows Server 2003;  XNA Game Studio 3.0;

Jedynym warunkiem jest pozytywna weryfikacja statusu ucznia lub studenta. Więcej informacji w menu "Serwisy dla uczniów" > DreamSpark.

 

Jesteś tutaj: Strona główna > Dreamspark > Microsoft DreamSpark™ > O programie DreamSpark