http://www.sklodowska.szkola.tczew.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slajdy.rekrutacjagk-is-32.jpglink
http://www.sklodowska.szkola.tczew.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slajdy.rekrutacjagk-is-32.jpglink
http://www.sklodowska.szkola.tczew.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slajdy.rekrutacjagk-is-32.jpglink
«
»
Loading…

Kuba Kruszyński wykonał zadanie …

10 kwietnia zostały ogłoszone oficjalne wyniki XLIII Olimpiady Historycznej, które potwierdziły wcześniejsze oczekiwania - Kuba Kruszyński z IIb uzyskał tytuł finalisty eliminacji centralnych co daje 100% z matury rozszerzonej z historii. W ten sposób zakończył trwające od września zmagania olimpijskie. Tą drogą jeszcze raz gratulujemy Kubie sukcesu.

Udział w olimpiadach i konkursach jest jedną z metod rozwijania swoich zainteresowań i przygotowań do matury. Tę drogę wybierają wciąż nieliczni, a szkoda. W tym miejscu możemy już powoli podsumowywać ten rok szkolny.

W finale XII Pomorskiego Konkursu Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym 10 kwietnia reprezentowały nas Ania Tarasiuk i Ola Raińska, uczennice klasy IIIa. Ola 24 kwietnia będzie rywalizowała w II etapie Konkursu o indeks Wydziału Prawa i Administracji UG. Etap ten będzie miał formę testu wyboru, z zakresu tematyki objętej przedmiotem konkursu, głównie praw człowieka i obywatela. 26 kwietnia Ania Bednarek z IIb weźmie udział w II etapie XIV edycji Konkursu Polska w UE: „Promocja przedsiębiorczości wśród młodzieży w kontekście rynku wewnętrznego”. Na przełomie marca i kwietnia odbyły się coroczne konkursy tematyczne: IX Historicus – szkolny konkurs z historii, którego zwycięzcą został Maciej Rząd z IIId, przed Jakubem Kruszyńskim z IIb i Michałem Richertem z IIIa. W XV Politicusie – szkolny konkurs z wiedzy o społeczeństwie, wygrał Kuba Kruszyński przed Emilią Nawrocką i Maciejem Kwiatkowskim, wszyscy z IIb. Dziękujemy za udział, gratulujemy zwycięzcom i trzymamy kciuki za kontynuujących jeszcze zmagania konkursowe, a maturzystom życzymy połamania … czarnych długopisów, na wszelki wypadek weźcie dwa, na maturze.

Jesteś tutaj: Strona główna > Ogłoszenia > Kuba Kruszyński wykonał zadanie …