BRĄZOWY MEDAL NA MIĘDZYNARODOWYM TURNIEJU GRY INTELEKTUALNEJ

27 marca 2017 roku w Rosyjskim Centrum Kultury i Nauki w Gdańsku odbył się wiosenny etap Międzynarodowego Turnieju Gry Intelektualnej "Co? Gdzie? Kiedy?", zorganizowany przez RCNK oraz Regionalnego Koordynatora Turniejów Intelektualnych Agencji ds. Młodzieży Obwodu Kaliningradzkiego. W turnieju udział wzięła młodzież zarówno z Polski, jak i z Rosji. O tytuł najlepszych graczy wałczyła młodzież z Trójmiasta, Kaliningradu, a także i z Moskwy! Mam przyjemność zawiadomić, iż sześcioosobowa drużyna z naszej szkoły zdobyła III miejsce! Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Skład drużyny:
Tomasz Osiak IB
Paulina Giemza ID

Agnieszka Giemza IIA
Michał Wojtowicz IIB
Agata Trocha IIIA
Agata Lisewska IIIE

Jesteś tutaj: Strona główna > Ogłoszenia > BRĄZOWY MEDAL NA MIĘDZYNARODOWYM TURNIEJU GRY INTELEKTUALNEJ