XXI Konkurs Chemiczny "Wygraj Indeks"

25.03.2017 w ostatnią sobotę marca uczniowie naszej szkoły: Fabian Schroeder, Katarzyna Gładysz i Paweł Witkowski z kl. IIIc oraz Paweł Zakrzewski, Oliwia Danecka (kl. Ic) i Paulina Grala (kl. Id) wzięli udział w XXI Konkursie Chemicznym na Politechnice Gdańskiej pt. "Wygraj Indeks". Uczestników zawodów przywitał dziekan Wydziału Chemii prof. dr hab. inż. Sławomir Milewski oraz przedstawiciele Polskiego Towarzystwa Chemicznego.

Uczestnicy konkursu prawie z całej Polski zmagali się z zadaniami wykraczającymi mocno poza program rozszerzony szkoły średniej. Po wysiłku na młodzież i opiekunów czekał poczęstunek i piękne żółte tulipany.

28.03.2017 ogłoszone zostały wyniki i lista laureatów Konkursu. Z ogromną radością informujemy, że trójka uczniów naszej szkoły: Fabian Schroeder, Paweł Witkowski i Katarzyna Gładysz z kl. IIIc uzyskała tytuł laureata zdobywając tym samym Indeks Politechniki Gdańskiej. Gratulujemy!

Jesteś tutaj: Strona główna > Ogłoszenia > XXI Konkurs Chemiczny "Wygraj Indeks"