Rusycyści na fali

Dnia 19 grudnia 2016 roku w Rosyjskim Centrum Nauki i Kultury w Gdańsku odbyła się gra intelektualna pt.: "Co? Gdzie? Kiedy?" W konkursie wzięło udział 18 drużyn (6 grup uczniów z Trójmiasta i 12 drużyn z Kaliningradu). Konkurs składał się z dwóch etapów. Uczniowie mieli za zadanie zmierzyć się z kalamburami oraz zagadkami logicznymi, które wymagały puszczenia wodzy fantazji i wykazania się kreatywnością. Mamy przyjemność zawiadomić, iż uczniowie naszej szkoły pokonali trójmiejskie drużyny i zdobyli I miejsce.

Skład zwycięskiej drużyny:

Kapitan - Agnieszka Giemza IIA

Michał Wojtowicz IIB

Agata Trocha IIIA

Aleksandra Deptulska IIIC

Agnieszka Dzięgielewska IIIC

Aleksy Poklękowski IIIE

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Jesteś tutaj: Strona główna > Ogłoszenia > Rusycyści na fali