http://www.sklodowska.szkola.tczew.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slajdy.budynek_szkicgk-is-32.jpglink
«
»

Olimpiada Teologii Katolickiej

W piątek 7 marca w Pelplinie  odbył się etap diecezjalny Olimpiady Teologii Katolickiej , w którym wzięło udział dwoje uczniów naszej szkoły: Justyna Śmiełowska z klasy 2b oraz Michał Demski z klasy 2a. Z dumą zawiadamiamy, że Michał Demski zajął w etapie diecezjalnym 1 miejsce i zakwalifikował się do etapu ogólnokrajowego. Laureatowi Olimpiady gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Beata Kaczanowska

Pragniemy także poinformować, że we wtorek 18 marca w sali 31 na 8 godzinie lekcyjnej odbędzie się etap diecezjalny Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej.  Zainteresowanych serdecznie zapraszamy. Tegoroczny Konkurs Biblijny obejmuje zakres Ewangelii wg św. Marka i obie Księgi Królewskie ze Starego Testamentu wraz z przypisami i słownikiem wg biblii Edycji św. Pawła. Wszystkim przystępującym do konkursu życzymy powodzenia.

Jesteś tutaj: Strona główna > Ogłoszenia > Olimpiada Teologii Katolickiej