http://www.sklodowska.szkola.tczew.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slajdy.budynek_szkicgk-is-32.jpglink
«
»

Dziewczyny z I Liceum na medal

14 marca odbyły się powiatowe eliminacje Konkursu Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym, które są zarazem eliminacją do finału wojewódzkiego. O cztery miejsca dla reprezentantów powiatu tczewskiego rywalizowało przeszło 20 osób, w tym nasza czwórka. Wygrała Ania Zielińska z III b przed reprezentantem Zespołu Szkół Ekonomicznych, koleżanką z klasy Klaudią Wit i siostrą Karoliną Zielińską z II b. Piąty był Kacper Rogalewski z II b. Dziewczyny z I Liceum górą. 11 kwietnia finał wojewódzki - może też powrót z tarczą.

Zachęcamy do udziału w konkursie wiedzy historycznej Historicus, szósta edycja 19. (środa) o 13.30 w sali 14. Pytania z całego zakresu historii - poziom rozszerzony. Wstęp wolny - dla pierwszej trójki nagrody!

Jesteś tutaj: Strona główna > Ogłoszenia > Dziewczyny z I Liceum na medal