http://www.sklodowska.szkola.tczew.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slajdy.budynek_szkicgk-is-32.jpglink
«
»

Dominika Lis na medal

11 stycznia 2014 r. na Uniwersytecie Gdańskim odbył się II etap eliminacji XL Olimpiady Historycznej - eliminacje okręgowe/wojewódzkie I stopień - część  pisemna, w której naszą szkołę reprezentowało 10 osób: Michał Ciecierski z Ia, Klaudia Drewa z IIIa, Dominika Lis z Ib, Damian Manuszewski z IIIb, Marta Murawska z Ib, Patrycja Pladwig z IIIb, Artur Stańczyk z IIb, Marta Stubba z IIIb, Wiktoria Styczyńska z Ib, Marta Watza z IIIa. 16 stycznia odbył się II stopień tych eliminacji, w których wystąpili: Michał Ciecierski, Dominika Lis i Damian Manuszewski. Dominika Lis po napisaniu pracy na ocenę bardzo dobrą i odpowiedzi na pytania: z lektury, z wybranej epoki (XIX w.) i z zakresu podstawy programowej – poziom rozszerzony, i tu również otrzymała ocenę bardzo dobrą, zakwalifikowana została do eliminacji centralnych, które odbędą się 4-7 kwietnia.

18 stycznia na Uniwersytecie Gdańskim odbyły się eliminacje okręgowe/wojewódzkie LV Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym, w których naszą szkołę reprezentowali Damian Manuszewski z IIIb i Justyna Śmiełowska z IIb. Ich udział zakończył się na części pisemnej.

Jesteś tutaj: Strona główna > Ogłoszenia > Dominika Lis na medal