http://www.sklodowska.szkola.tczew.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slajdy.budynek_szkicgk-is-32.jpglink
«
»

Etap szkolny eliminacji XL Olimpiady Historycznej

W wyniku przeprowadzonych eliminacji Szkolna Komisja przesłała 12 prac do Komitetu Okręgowego. Eksperci powołani przez Komitety Okręgowe dokonują oceny zakodowanych prac pisemnych, wraz z uzasadnieniem i komentarzem, na karcie oceny (1 praca oceniana jest przez 1 eksperta). Po ocenie prac i ich rozkodowaniu Komitety Okręgowe kwalifikują do eliminacji II etapu (okręgowego) wyłącznie te osoby, które z pracy pisemnej na I etapie uzyskały ocenę dobrą plus, bardzo dobrą lub celującą. Do 4 grudnia 2013r.: Komitety Okręgowe informują szkoły o uczniach zakwalifikowanych do eliminacji II stopnia (zawody okręgowe) oraz o miejscu i terminie zawodów.

Zawody okręgowe (zawody II stopnia):

eliminacje pisemne - 11 stycznia 2014 r. (sobota): Uniwersytet Gdański ul. Wita Stwosza 55

godzina eliminacji 10.00-13.00 Instytut Historii

eliminacje ustne - 16-17 stycznia 2014 r (czwartek): Uniwersytet Gdański ul. Wita Stwosza 55

godzina eliminacji 9.00-13.00 Instytut Historii

Prace napisali: Michał Ciecierski z Ia, Julita Dembek z Ib, Klaudia Drewa z IIIa, Paweł Jaśkowiak z Ia, Dominika Lis z Ib, Damian Manuszewski z IIIb, Marta Murawska z Ib, Patrycja Pladwig z IIIb, Artur Stańczyk z IIb, Marta Stubba z IIIb, Wiktoria Styczyńska z Ib i Marta Watza z IIIa.

Przypominamy o szkolnych eliminacjach V Konkursu Historycznego „Święta Jadwiga królowa i patronka narodu” 14 listopada w sali 14. Więcej informacji: http://katolik.tczew.pl i u nauczycieli oraz test z 2011 r.

Jesteś tutaj: Strona główna > Ogłoszenia > Etap szkolny eliminacji XL Olimpiady Historycznej