http://www.sklodowska.szkola.tczew.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slajdy.budynek_szkicgk-is-32.jpglink
«
»

Konkurs Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym

15 marca odbyły się eliminacje powiatowe, w których nasi reprezentanci odnieśli duży sukces- Anna Zielińska z II b i Kacper Rogalewski z I b zajęli ex aequo II miejsce, za koleżanką z Gniewa, a Karolina Zielińska z I b zajęła III miejsce również premiowane udziałem w finale wojewódzkim. Damian Manuszewski z II b zajął kolejne miejsce. Dużego wyczynu dokonał Kacper, który przegrał dogrywkę z Karoliną Zielińską w eliminacjach szkolnych, a z powodu choroby Klaudii Wit zastąpił ją i to z powodzeniem. Finał wojewódzki 12 kwietnia w Gdańsku.

Zapraszam do pobrania pytań:
PYTANIA I ODPOWIEDZI

Jesteś tutaj: Strona główna > Ogłoszenia > Konkurs Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym