http://www.sklodowska.szkola.tczew.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slajdy.budynek_szkicgk-is-32.jpglink
«
»

Adopcja Serca

Ruch „Maitri” Stowarzyszenie Solidarności z Ubogimi Trzeciego Świata przysłał nam podziękowanie za prowadzenie „Adopcji Serca”. [PODZIĘKOWANIA]

Z inicjatywy uczniów podjęliśmy akcję wysyłania co miesiąc pomocy finansowej dla  dwojga podopiecznych z misji katolickiej w Rwandzie. Dzięki niej  mogli oni uczęszczać do szkoły, która właśnie ukończyli  i poprawić swoje warunki życiowe.

Uczniom i rodzicom bardzo dziękuję za tę  inicjatywę i wrażliwość serca.

Przy tej okazji chcemy zachęcić także innych informując o możliwości pomocy konkretnym osobom w Afryce za pośrednictwem Ruchu „Maitri”. Każdy kto chciałby wziąć udział w „Adopcji serca” może uzyskać więcej informacji na stronie: www.maitri.pl lub skontaktować się z koordynatorem akcji.

Uratowanie jednego dziecka przed głodem i zapewnienie mu wykształcenia to zaledwie wydatek 60 zł miesięcznie.

Może i ty pomożesz głodującym przez „Adopcję na odległość".

„Tak jak ciało bez ducha jest martwe,
tak martwa jest wiara bez uczynków” (Jk2,26)

koordynator akcji - Beata Kaczanowska

Jesteś tutaj: Strona główna > Ogłoszenia > Adopcja Serca