http://www.sklodowska.szkola.tczew.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slajdy.budynek_szkicgk-is-32.jpglink
«
»

Szkolne eliminacje XXXIX Olimpiady Historycznej

Zakończyły się szkolne eliminacje Olimpiady Historycznej. Prace dziesięciu naszych reprezentantów zostały przesłane do Komitetu Okręgowego/ Wojewódzkiego, który dokona kwalifikacji do części pisemnej tego etapu Olimpiady. Komisja szkolna wstępnie zakwalifikowała (rekomendowała) prace następujących uczniów: Michała Brodowskiego z III a, Klaudii Drewy z II a, Jakuba Janickiego z II b, Adriana Krawczyka z III b, Damiana Manuszewskiego z II b, Patrycji Pladwig z II b, Artura Stańczyka z I b, Marty Stubby z II b, Marty Watzy z II a i Anny Zielińskiej z II b. Do 5 grudnia 2012r. Komitety Okręgowe poinformują szkoły o uczniach zakwalifikowanych do eliminacji II stopnia (zawody okręgowe) oraz o miejscu i terminie zawodów.

Jesteś tutaj: Strona główna > Ogłoszenia > Szkolne eliminacje XXXIX Olimpiady Historycznej