http://www.sklodowska.szkola.tczew.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slajdy.budynek_szkicgk-is-32.jpglink
«
»

Otrzęsiny 2012

27 września odbyły się otrzęsiny klas pierwszych, które przygotowywała klasa II b, zwycięzcy zeszłorocznych otrzęsin. Klasy pierwsze wcześniej losowały zespół muzyczny, który będzie ich „patronem” podczas imprezy. Wylosowali następujące zespoły: The Beatles, The Rolling Stones,  Modern Talking, Slipknot oraz Behemoth. Pierwszoklasiści  musieli przygotować się do pytań dotyczących twórczości wspomnianych zespołów, w ramach konkurencji  wzorowanej na programie: “Jaka to melodia?” Następnie w konkurencji sprawnościowej reprezentanci poszczególnych klas starali się jak najszybciej zjeść jabłko. Trzecia, finałowa,  konkurencja to prezentacja wybranego przez klasę utworu wylosowanego wcześniej. To była najciekawsza konkurencja „Otrzęsin 2012”. Po dogrywce,  zwycięzcą została klasa I b, która w przyszłym roku poprowadzi otrzęsiny klas pierwszych. Zabawę prowadzili Adrianna Malecka i Damian Manuszewski z klasy II b, przy wydatnej pomocy koleżanek i kolegów z tej klasy. Nad przebiegiem zabawy czuwało jury w składzie: pani dyrektor Jadwiga Andrzejewska, pani Anna Urban, społeczność uczniowską reprezentował przewodniczący Samorządu Uczniowskiego Filip Przybylski, okresowo jury wspierał Dawid Winiarski. Dodatkową atrakcją była muzyka i taniec przygotowany przez gospodarzy imprezy klasę II b. Zachęcamy do przejrzenia galerii zdjęć z otrzęsin.

Jesteś tutaj: Strona główna > Ogłoszenia > Otrzęsiny 2012