Uwaga !!!

Zapraszamy do wzięcia udziału w Przeglądzie Teatralnym pod hasłem "Aktywatorzyć Każdy Może", który odbędzie się 26 czerwca 2012r. w sali widowiskowej Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie.

Jeśli interesujesz się teatrem, działasz w zespole teatralnym lub masz grono znajomych zainteresowanych wystąpieniem  na scenie zgłoś się do nas!

W ramach  projektu: nieodpłatne warsztaty dramowe m.in. z uczniami koła teatralnego Grupa Trupa z I LO oraz lekcja szekspirowska poprowadzona gościnnie przez eksperta z Gdańskiego Teatru Szekspirowskiego.

Nie masz pomysłu na przedstawienie, ale chcesz wystąpić? Nie martw się! Podczas warsztatów będziemy wspólnie pracować nad scenariuszem.

Gwarantujemy świetną zabawę!

Zasady:

Projekt obejmuje młodzież w wieku od 15 roku życia.

Długość spektaklu nie może być mniejsza niż 10 min.

Zgłoszenia przyjmujemy do 25 maja 2012r do godz. 22:00.

Kontakt:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. , Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.   lub osobiście do p. Moniki Chabałowskiej - opiekuna  zespołu Grupa Trupa (prosimy podać nazwę szkoły, liczbę uczestników, ich nazwiska i tytuł oraz długość przedstawienia jeśli jest już przygotowane).

Liczba miejsc ograniczona !!!

Jesteś tutaj: Strona główna > Ogłoszenia > Uwaga !!!