http://www.sklodowska.szkola.tczew.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slajdy.budynek_szkicgk-is-32.jpglink
«
»

Osiągnięcia uczniów

Konkurs i olimpiada

2 grudnia odbył się II etap eliminacji III Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „ Święta Jadwiga Królowa i Patronka Narodu” w Uniwersyteckim Katolickim Liceum Ogólnokształcącym im. św. Jadwigi Królowej w Tczewie. Etap międzyszkolny składał się z dwóch części – testu pisemnego i odpowiedzi ustnej. Naszą szkołę reprezentowali Natalia Suchecka z klasy III b i Michał Brodowski z klasy II a. Do III etapu, finałowego, zakwalifikował się Michał. Gratulacje. Finał konkursu odbędzie się 16 grudnia 2011 r. w Instytucie Historii Uniwersytetu Gdańskiego przy ul. Wita Stwosza 55 w Gdańsku.

Zapadły również decyzje dotyczące XXXVII Olimpiady Historycznej. Komisja okręgowa/wojewódzka zakwalifikowała do etapu okręgowego prace następujących uczniów: Piotra Eglera z III b, Damiana Manuszewskiego z I b, Bartosza Mrozowskiego z I d, Beaty Ostrowskiej z III b, Piotra Paszelke z II c i Marty Stubby z I b. Eliminacje II stopnia rozpoczną się 7 stycznia 2012r. na Wydziale Humanistycznym Uniwersytetu Gdańskiego od napisania pracy pisemnej na podany temat. Gratulacje. Wszystkim życzymy powodzenia.

Jesteś tutaj: Strona główna > Ogłoszenia > Osiągnięcia uczniów