http://www.sklodowska.szkola.tczew.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slajdy.budynek_szkicgk-is-32.jpglink
«
»

KONFERENCJA NAUKOWA

,,Kto nabytą wiedzę pielęgnuje,
a nową bez ustanku zdobywa,
ten może być nauczycielem innych”
KONFUCJUSZ

 W dniu 9 listopada 2011r. od godziny 11.00 w gmachu naszej szkoły odbędzie się

KONFERENCJA NAUKOWA

UCZEŃ ZE SPECJALNYMI POTRZEBAMI EDUKACYJNYMI
W SZKOLE PONADGIMNAZJALNEJ

PATRONAT HONOROWY STAROSTWA POWIATOWEGO W TCZEWIE

Celem Konferencji będzie stworzenie Banku Dobrych Praktyk służącego wymianie doświadczeń, współpracy środowiska szkolnego i dzielenia się dobrymi praktykami w obszarze skutecznych rozwiązań w pracy z uczniem ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi w szkole oraz włączenie do współpracy organizacji pozarządowych i instytucji zajmujących się edukacją i profilaktyką na terenie powiatu tczewskiego.

Jesteś tutaj: Strona główna > Ogłoszenia > KONFERENCJA NAUKOWA