Zmarła Pani Ewa Szułczyńska

Ewa Szułczyńska

Ze smutkiem i ogromnym żalem informujemy, że

Pani EWA SZUŁCZYŃSKA

zmarła 7 października 2011 roku.

Pani Ewa Szułczyńska, wieloletni nauczyciel języka polskiego w naszej szkole,

pozostanie w naszej pamięci i sercu jako oddany uczniom i pracy pedagog,

wspaniały przyjaciel, piękny człowiek o czułym sercu

Rodzinie i bliskim składamy serdeczne wyrazy współczucia

Przyjaciele z I LO w Tczewie

Informujemy, że w poniedziałek 10.10.2011 o godzinie 9.00 na sali gimnastycznej I LO odbędzie się apel poświęcony pamięci Pani Ewy Szułczyńskiej. Wszystkich uczniów i pracowników prosimy o strój stosowny do okoliczności. Informujemy także, że we wtorek 11.10.2011 o godzinie 19.00 w Kościele Szkolnym odbędzie się różaniec za Panią Ewę, na który zapraszamy całą społeczność szkolną i wszystkich chętnych, przyjaciół, absolwentów, znajomych. Pogrzeb odbędzie się w środę 12.10.2011. Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się Mszą Świętą o godzinie 14.00 w Farze św. Krzyża. Wszyscy chętni uczniowie i nauczyciele będą mogli wziąć w niej udział.

Dyrekcja szkoły
Jadwiga Andrzejewska i Katarzyna Etmańska