http://www.sklodowska.szkola.tczew.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slajdy.budynek_szkicgk-is-32.jpglink
«
»

Biol-chem w swoim żywiole!!!!

Powrót do nauczania stacjonarnego i dobra współpraca z Wydziałem Chemii Politechniki Gdańskiej pozwoliły na organizację zajęć laboratoryjnych dla klas Ic i Ie realizującej chemię na poziomie rozszerzonym. Była to dla „młodych chemików uczta” . Z wielkim zainteresowaniem i zaangażowaniem wykonywali samodzielnie doświadczenia związane z otrzymywaniem soli pod czujnym okiem pracowników naukowych PG. W ramach wyjazdu było również zwiedzanie Wydziałów Politechniki Gdańskiej – zwłaszcza bloku Chemii A i B, gdzie mieszczą się laboratoria chemiczne i jedno z najstarszych audytoriów z układem okresowym i umeblowanie liczącym ponad 100 lat, bo z roku 1904. Gmach Główny PG też zrobił na uczniach duże wrażenie. Na pewno tam wrócimy w nowym roku szkolnym.

Jesteś tutaj: Strona główna > Ogłoszenia > Biol-chem w swoim żywiole!!!!