http://www.sklodowska.szkola.tczew.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slajdy.budynek_szkicgk-is-32.jpglink
«
»

Już tylko matura…

Niekoniecznie. Zmagania olimpijskie za nami. W zmaganiach XLVII Olimpiady Historycznej online: naszą szkołę w eliminacjach okręgowych w części ustnej reprezentowali: Dominik Lewiński z 2b, uczeń pani mgr Aleksandry Krzemińskiej-Richert, specjalizujący się w epoce nowożytnej. Maciej Lica, który jest uczniem 3e, specjalista od średniowiecza oraz Tomasz Jabłoński, uczeń 2bg - interesuje go historia XX wieku. Tomek był kandydatem do eliminacji centralnych. W tym roku się nie udało, ale jak mówią: trzy razy sztuka…

W zmaganiach 62 Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym online: naszą szkołę w eliminacjach okręgowych, część pisemna, reprezentowały: Julia Jezierska z klasy 3b, Maria Rozumek z 2bg i jej klasowa koleżanka Weronika Patej, która była najbliżej awansu do części ustnej tych eliminacji.

Olimpijczykom gratulujemy i życzymy powodzenia na maturze, a drugoklasistom za rok…

Maturzyści przygotowujący się do egzaminu z historii i wiedzy o społeczeństwie są po dwóch próbach maturalnych, w marcu szykuje się jeszcze jedna. Z dotychczasowych przygotowań, chyba historycy mogą być bardziej zadowoleni. Trzymamy kciuki za wszystkich.

A ze zmagań konkursowych zostały tradycyjnie dwie ostanie próby - szkolny konkurs z wiedzy o społeczeństwie - Politykus już XIX raz, tytułu zwycięzcy broni Julia Jezierska z 3b oraz Historicus, szkolny konkurs historyczny, XIII edycja - ciekawe dla kogo okaże się szczęśliwa.

Jesteś tutaj: Strona główna > Ogłoszenia > Już tylko matura…