http://www.sklodowska.szkola.tczew.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slajdy.budynek_szkicgk-is-32.jpglink
«
»

UWAGA MATURZYŚCI!!!

Do 8 lutego br. można dokonywać zmian w deklaracjach maturalnych.

Wszystkich Maturzystów chcących dokonać zmiany w deklaracji maturalnej zapraszamy 8.30-15.00 w dni robocze do gabinetu wicedyrektora.

Ze względu na zmianę zasad organizacji egzaminu maturalnego w 2021 r. wszystkie zadeklarowane przez zdających egzaminy w części ustnej są anulowane z mocy prawa. Osoby, które w 2021 r. muszą przystąpić do części ustnej egzaminu np. z powodu zasad rekrutacji na zagraniczne wyższe uczenie, składają stosowną informację do dyrektora szkoły do 8 lutego 2021 r.

W roku 2021 Maturzyści nie muszą zdawać wybranego przedmiotu rozszerzonego jako obowiązkowego.

Jesteś tutaj: Strona główna > Ogłoszenia > UWAGA MATURZYŚCI!!!