http://www.sklodowska.szkola.tczew.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slajdy.budynek_szkicgk-is-32.jpglink
«
»

Olimpiada Statystyczna

Dnia 5 listopada 2020 roku uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej–Curie (Mateusz Dzięgielewski, Cyprian Borzyszkowski, Wiktor Łosiak oraz Marika Piekarska - wszyscy z klasy 2eg) wzięli udział w V edycji Olimpiady Statystycznej. Zadania miały charakter interdyscyplinarny – zakres obejmował wiedzę z obszaru statystyki w powiązaniu z wybranymi zagadnieniami z matematyki, informatyki, geografii, przyrody, przedsiębiorczości oraz przedmiotów ekonomicznych. Oprócz wiedzy Olimpiada sprawdzała umiejętności praktycznego korzystania z różnych źródeł i narzędzi analizy statystycznej, interpretacji danych, argumentacji.

Jesteś tutaj: Strona główna > Ogłoszenia > Olimpiada Statystyczna