http://www.sklodowska.szkola.tczew.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slajdy.budynek_szkicgk-is-32.jpglink
«
»

Na olimpijskim szlaku

Wróciliśmy do tradycyjnej szkoły, gdzie szybko weryfikujemy wyniki edukacji online. Nawet najwięksi obrońcy edukacji na odległość muszą przyznać, że życie realne jest ciekawsze. Minął wrzesień i rozpoczął się październik niektórzy spośród uczniów rozpoczęli przygotowania do olimpiad i konkursów przedmiotowych. Są one dla części z nich drogą do rozwijania swoich pasji, ale również drogą do przygotowania się do matury. Tak jest z historykami i pasjonatami wiedzy o społeczeństwie. Najpoważniejsze olimpiady - dające 100% na maturze już trwają, przypominamy spóźnialskim adresy (może zdążycie):

  • olimpiada historyczna: http://liceum.olimpiadahistoryczna.pl
  • olimpiada wiedzy o Polsce i świecie współczesnym: http://www.owpsw.edu.pl

Pytajcie swoich nauczycieli o szczegóły i kontrolujcie informacje, również „librusowe”.

A teraz mała informacja o wynikach matur z historii i wiedzy o społeczeństwie w ostatnich latach, oczywiście na poziomie rozszerzonym i bez progu, może i dobrze: PLIK DO POBRANIA.

Najlepszy wynik z historii na poziomie rozszerzonym na maturze uzyskała Agata Telefus, m.in. uczestniczka olimpiad historycznych. Podobnie Rafał Buca, który uzyskał najlepszy wynik z wiedzy o społeczeństwie na poziomie rozszerzonym to uczestnik olimpiady historycznej i wiedzy o Polsce i świecie współczesnym. Do zobaczenia na konkursach i olimpiadach - powodzenia.

Jesteś tutaj: Strona główna > Ogłoszenia > Na olimpijskim szlaku