http://www.sklodowska.szkola.tczew.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slajdy.budynek_szkicgk-is-32.jpglink
«
»

REKRUTACJA 2020/2021

W związku z COVID-19 dotychczasowy harmonogram rekrutacji do szkół ponadpodstawowych został odwołany. Nowy harmonogram nie został jeszcze ogłoszony. Ministerstwo Edukacji Narodowej prowadzi obecnie konsultacje dotyczące terminów rekrutacji do klas pierwszych szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2020/2021. W związku z przesunięciem terminów egzaminu ósmoklasisty, rekrutacja planowana jest na sierpień br.

Uprzejmie prosimy o śledzenie informacji pod adresem https://tczew.edu.com.pl. Pod tym adresem będzie również prowadzony nabór do szkół ponadpodstawowych.

Jeżeli Minister Edukacji Narodowej ogłosi harmonogram rekrutacji na rok szkolny 2020/2021, to niezwłocznie umieścimy go również na stronie internetowej naszej szkoły.

W razie pytań dotyczących rekrutacji do klas pierwszych I LO w Tczewie, prosimy o kontakt mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .

Jesteś tutaj: Strona główna > Ogłoszenia > REKRUTACJA 2020/2021