http://www.sklodowska.szkola.tczew.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slajdy.budynek_szkicgk-is-32.jpglink
«
»

Pamiętamy o rocznicach

Od połowy marca pracujemy poza szkołą, korzystając z różnych narzędzi. Doskonalimy kształcenie na odległość. Niezmiennie pamiętamy o mijających rocznicach, tak było z rocznicą zbrodni katyńskiej, rocznicą wybuchu powstania w getcie warszawskim. W pierwszych dniach maja oddamy cześć barwom narodowym - 2 maja będziemy obchodzili Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej. Pewnie wielu z nas wywiesi tego dnia biało-czerwoną przed oknem, domem. W niedzielę przypada kolejna rocznica uchwalenia Konstytucji 3 maja i radosne - wiwat majowa jutrzenko, dzisiaj w dobie walki z pandemią, doda nam wszystkim otuchy. 

Jesteś tutaj: Strona główna > Ogłoszenia > Pamiętamy o rocznicach