http://www.sklodowska.szkola.tczew.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slajdy.budynek_szkicgk-is-32.jpglink
«
»

Udział uczniów w wykładzie "Time management"

6 marca, grupa uczniów naszej szkoły wzięła udział w wykładzie "Time management" prowadzonym w języku angielskim w Wyższej Szkole Administracji i Biznesu w Gdyni. Pracownik uczelni, dr Aleksander Rezmer przekazał młodzieży cenne wskazówki dotyczące efektywnego zarządzania czasem. Prowadzący przedstawił założenia teorii PDCA (plan/do/check/act), omówił strategię To-Do List oraz The Eisenhower Decision Matrix (4*D Do/Decide/Delegate/Delete). Na koniec wykładu pojawił się temat Time Thieves ("złodziei czasu") oraz roli jaką w codzienny życiu pełni motywacja.

Jesteś tutaj: Strona główna > Ogłoszenia > Udział uczniów w wykładzie "Time management"