http://www.sklodowska.szkola.tczew.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slajdy.budynek_szkicgk-is-32.jpglink
«
»

III Powiatowy Festiwal Zdrowia

Dnia 06 grudnia 2019 r. dziesięć uczennic naszej szkoły uczestniczyło w III Powiatowym Festiwalu Zdrowia, który odbył się pod hasłem „Żyj zdrowo i bez nałogów”. Dziewczęta zajęły I miejsce biorąc udział w czterech konkursach: sportowym, plastycznym, wiedzy o zdrowym stylu życia, kulinarnym z omówieniem doboru składników. Organizatorem imprezy było Starostwo Powiatowe w Tczewie, Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Tczewie oraz Szkoła Podstawowa nr 12 w Tczewie. Nasze liceum reprezentowały: Dagmara Pelowska IIc, Magda Wójcik IIc, Zuzanna Marzejon IIIc, Julia Michalska IIIc, Aleksandra Litwińska IIc, Zuzanna Szymańska IIIa, Klaudia Borkowska IIIa, Iwona Ślizewska IIIa, Nikola Malinowska IIIa, Agnieszka Flisikowska IIIa.

Jesteś tutaj: Strona główna > Ogłoszenia > III Powiatowy Festiwal Zdrowia