http://www.sklodowska.szkola.tczew.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slajdy.budynek_szkicgk-is-32.jpglink
«
»

Bartek za-Blues-ował

Bartosz Mosek, uczeń klasy 2c, zajął III miejsce w drugiej edycji Wojewódzkiego Konkursu Interpretacyjnego Poetów Europejskich, który odbył się w XV LO im. Zjednoczonej Europy w Gdańsku. Nasz laureat zaprezentował tekst "Blues" Wystana Hugh Audena, który wzbudził żywiołową reakcję młodej publiczności. Bartek dodatkowo wzbogacił swój występ nieco "upiornym" makijażem - to był Jego pomysł :) ! Konkurs pod hasłem "Warto spojrzeć na poezję z innej strony" objął swoim patronatem Dziekan Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Gdańskiego.  W konkursie wystąpiły również uczennice "Curie": Kornelia Glazer – 2c i Eliza Stelmach – 1a. Serdecznie gratulujemy udanych prezentacji.

Jesteś tutaj: Strona główna > Ogłoszenia > Bartek za-Blues-ował