http://www.sklodowska.szkola.tczew.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slajdy.budynek_szkicgk-is-32.jpglink
«
»

Stypendium Prezesa Rady Ministrów

W piątek 29 listopada 2019 roku w Auli im. Profesora Mariana Cieślaka na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów Stypendystom Prezesa Rady Ministrów województwa pomorskiego na rok szkolny 2019/2020. Stypendium takie przyznawane jest uczniowi, który w poprzednim roku szkolnym uzyskał najwyższą średnią w szkole. Nasze liceum było reprezentowane przez Beatę Rocławską z klasy 2c, która uzyskała średnią 5,75. Najlepsi uczniowie otrzymali dyplomy z rąk wojewody pomorskiego Pana Dariusza Drelicha oraz pomorskiej kurator oświaty Pani Małgorzaty Bielang. Uroczystość uświetnił występ Żeńskiego Chóru Kameralnego z I Liceum Ogólnokształcącego im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie. Beacie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów :)

Jesteś tutaj: Strona główna > Ogłoszenia > Stypendium Prezesa Rady Ministrów