http://www.sklodowska.szkola.tczew.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slajdy.budynek_szkicgk-is-32.jpglink
«
»

Narodowe Święto Niepodległości

Dobrze rozpoczęliśmy tydzień. W poniedziałek obchodziliśmy Narodowe Święto Niepodległości, a zaczęliśmy od odśpiewania Hymnu Polski w samo południe na placu św. Grzegorza. Potem w tczewskiej farze została odprawiona Msza Św. w intencji Ojczyzny. Spod fary zgromadzeni przeszli do obelisku marszałka Józefa Piłsudskiego, a następnie odbyły się uroczystości patriotyczne na „Starym” cmentarzu przy pomniku Pamięci Poległych za Niepodległość. Po uroczystościach oficjalnych na placu gen. Józefa Hallera odbył się koncert „Tczew dla Niepodległej”. Naszą szkołę reprezentowała pani dyrektor Katarzyna Etmańska, poczet sztandarowy: Angelika Dzięgielewska, Wiktoria Zając i Karol Przystrzelski oraz grupa nauczycieli i uczniów.

Jesteś tutaj: Strona główna > Ogłoszenia > Narodowe Święto Niepodległości