http://www.sklodowska.szkola.tczew.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slajdy.budynek_szkicgk-is-32.jpglink
«
»

Rusza II edycja Powiatowego Konkursu Chemicznego „Skłodowska Górą”

I edycja Konkursu została ogłoszona w ubiegłym roku w hołdzie dla najwybitniejszej uczonej naszego kraju minionego 100-lecia, dwukrotnej noblistki Marii Skłodowskiej-Curie, jak również w celu uświetnienia przypadającego na rok szkolny 2018/2019, 70-lecia I LO im. Marii Skłodowskiej-Curie. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem uczniów i nauczycieli, został także doceniony przez patronów zwłaszcza Politechnikę Gdańską, stąd

KONTYNUACJA!!!!!!

II edycja Konkursu realizowana będzie w roku szkolnym 2019/2020. Konkurs skierowany jest do uczniów klas VII i VIII SP Powiatu Tczewskiego. Składa się z dwóch etapów: 

  • I etap – szkolny przeprowadzony zostanie w grudniu 2019 r.,
  • II etap – powiatowy odbędzie się w marcu 2020 r.

Zakończenie i wręczenie nagród laureatom zaplanowano na Dzień Otwarty I LO.

Patronat nad konkursem objęli:

  • Wydział Chemiczny Politechniki Gdańskiej,
  • Starostwo Powiatowe w Tczewie.

A to nasze wspaniałe „chemiczki” na zaproszenie Dziekana Wydziału Chemicznego Politechniki Gdańskiej gościły na Inauguracji Roku Akademickiego 2019/2020 PG, gdzie dopinały sprawę kontynuacji patronatu Wydziału Chemicznego PG nad organizowanym Konkursem Chemicznym.

Jesteś tutaj: Strona główna > Ogłoszenia > Rusza II edycja Powiatowego Konkursu Chemicznego „Skłodowska Górą”